Hoş geldiniz
Sohbet Ederek Para Kazan
4 yllık ajansımızda çalışmak için harika şartlar ve harika bir ekip ile sizlere yüksek kazançlı gelir kapısı sunuyoruz. İster bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan, evinizde rahatça çalışabileceğiniz harika bir ortam.
Şimdi Başvurun
Merak edilen ve en fazla sorulan soruları cevaplayarak devam edelim
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR
Modellik başvurusu yaptıktan sonra ve yetkili arkadaşımız sizin başvurunuzu onaylarsa, ilk olarak size bir model paneli açarız. kullancı adı ve şifrenizi veririz ve panele giriş yapmanızı saglarız.
30%
Gelir Payı
Yayıncı Kazanc
Ne Kadar Kazanırız?
Bizim sistemimizde diğer sitelere göre kazanç 3 katı fazladr. Çünkü en çok emeği veren modellerimizi daha çok destekleriz. 20 Dakika 30 ₺ olarak hesaplanır. 1 saati ise 90 ₺ 'e denk gelir.
30₺20 Dakika
90₺1 Saat

Ödeme Yöntemleri

Payout policy

Payouts on https://stripcash.com are sent periodically, twice a month. You need to reach the Payout Limit in a period, in order to get paid on the payout date of that period. The Payout Limit can vary, depending on the Payment Method you choose.
If you reach the Payout Limit in the first period of a month (1st - 15th), you will receive your payment on the 1st of the next month. If you reach the Payout Limit in the second period of a month (16th - 31st), you will receive your payout on the 15th of the next month. If you do not reach the Payout Limit in a period, your earnings are rolled over to the next period until you reach the Payout Limit.
If you have not received a payment and/or have any question regarding payout issues, please contact[email protected]
Daha Fazla Detay
Sistemimiz modellere en rahat şekilde para kazandıran sistemdir. Genel odada beklemek yoktur. Sadece müşteri olduğu anda görüşmeye çıkarsınız. 20 dakikalık bir görüşmede kazancınz net 30 ₺ dir.
Ödemeler
Ödemeler haftalık veya 500 ₺ limite ulaştığınız da yapılır.
Müşteri Temsilcisi
Size özel bir müşteri temsilcisi atanır.
Whatsapp Grubu
Size özel bir whatsapp grubunuz olur.
Ziyaretçi
Piyasadaki tüm müşterilere erişimimiz vardır. Bu yüzden elimizde sınrsız müşteri portföy vardır. Bu da kazancınızın çok hzlı olacağı anlamına gelir.
Örnek kazanç tablosu
Gerçekçi olmak gerekirse bir insan her gün çalışmak istemez. Hele ki çalıştığı günler iyi para kazanıyorsa elbette izin yapar, gezer, eğlenir ve kendine ve yakınlarına vakit ayırır. O yüzden size 30 gün çalışma üzerinden bir örnek vermeyeceğim.
Evden çalışarak özgür bir yaşam elde edin.
Ayda 22 gün çalıştığınzı varsayalım, günlük ise 7 saat çalıştığınızı varsayalım. 7 saat 420 dakika yapar. Bu 7 saat içinde 200 dakika sohbete girdiğinizi düşünelim. 240 ₺ para kazanmış olursunuz. 240 x 22 yaparsak eğer. 5280 ₺ parar kazanırsınız.
Ödüllerimiz:
Haftalık modellerimize ödül veriyoruz.
Müşteriler hediye atyor ve hediye sistemimiz var.
Aylk ödül veriyoruz.
GEREKEN ÖZELLİKLER
19-55 yaş aralıında bayan
Kişisel bakımına ve fiziine özen gösteren
Bilgisayarı ya da cep telefonu olan
İnterneti olan
NOT: DENEYİM GEREKMEMEKTEDİR. YÜZ GSTERME ZORUNLULUU YOKTUR.

SADECE WHATSAPP İLETİŞİM
+90 554 363 98 64